Galeria najlepszych zdjęć

Galeria najlepszych wingfoil’owych zdjęć – przedstawiamy zdjęcia, które zdaniem naszych kursantów, jak również naszym – zasługują na to, by świat widział je jako wyróżnione 🙂 . Dzięki codziennej pracy naszych fotografów udaje się uchwycić fragment FunSurf’owej rzeczywistości. Zdjęcia oddają w 200% klimat naszych wingfoil’owych szkoleń i życie w naszych dwóch bazach na półwyspie helskim.
Obejrzyj jak szkolimy, jak kochamy freestyle, jak wygląda codzienność na wodzie i czemu mamy w nazwie szkoły FUN 🙂 .

wing foil funsurf | wingfoil.pl

WINGFOIL FUNSURF

Wing Foil (wingsurfing) to nowa dyscyplina w sportach wodnych w której jesteśmy od samego początku. Sami metodą prób i błędów uczyliśmy się tego sportu, aż doszliśmy do poziomu w którym zaczęliśmy się bawić tym sportem, uczyć się freestylowych tricków oraz co najważniejsze wyszkoliliśmy się do takiego stopnia, aby móc uczyć Was! Pracujemy nad umiejętnościami na wodzie, ale równocześnie nie pozostajemy w tyle z wiedzą i częścią merytoryczną. Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Wing'a, gdzie wspólnie z innymi szkołami, zawodnikami i trenerami pracujemy nad programami szkolenia i kursami instruktorskimi na wingfoilu.

Freestyle wingfoil Egipt Funsurf

FREESTYLE WINGFOIL W EGIPCIE

Jedna z naszych najlepszych fot freestyle na wing foilu :) . Z roku na rok stajemy się coraz lapsi i sprawia nam to niesamowitą przyjemność. Od lat widzicie nas w akcji na windsurfingu i kitesurfingu, ale teraz przyszła pora na wingfoilowe show.

wingfoil-na-student-campach

WINGFOIL NA STUDENT CAMPACH

Nasi studenci już wiedzą o co w tym wszystkim chodzi :) Mieli możliwość przetestowania najnowszego sprzętu do wingfoila i wzięcia udziału w pierwszych wprowadzających lekcjach :) W nowym sezonie będziemy dalej kontynuować zapoznawanie z wingfoilem!

Zajęcia na lądzie wing foil | wingfoil.pl

ZAJĘCIA WINGFOIL NA LĄDZIE

Zajęcia wingfoil w teorii to nieodłączny element naszych szkoleń. W poprzednim sezonie stworzyliśmy nasz własny autorski trenażer do wingfoila, który umożliwia naukę lewitacji na sucho. Pokazujemy jak rozpocząć lewitację, balans oraz poprawiamy błędy, a później... Lecimy nad wodą :)

wingfoil-o-zachodzie-słońca | wingfoil.pl

WINGFOIL O ZACHODZIE SŁOŃCA

Bardzo popularne stało się wypływanie SUP'ami na zachód słońca :) , ale czemu by nie zrobić tego na wingu? Duża deska szkoleniowa i wing to idealna opcja dla tych, którzy nie przepadają za wiosłowaniem :) . Wystarczy odrobina wiatru i piękny zachód słońca :)

Centrum testowe wingfoil Funsurf

CENTRUM TESTOWE I WYPOŻYCZALNIA WINGFOIL’A

W sezonie 2022 będziemy posiadali największe centrum testowe i wypożyczalnię wingfoila w Polsce - ponad 45 ringów, blisko 35 zestawów (deska do wingfoila+foil). Wpadnij do nas na pływanie, aby przetestować najnowszy sprzęt. Jeśli nie umiecie jeszcze pływać, nie ma problemu :) Mamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Instruktorzy nauczą Was pływać i podpowiedzą jaki zestaw będzie dla Was najlepszy. Znajdziecie u nas: Wingi DUOTONE, F-ONE. Deski JP, F-ONE, FANATIC, AEROBOARDS. Foile F-ONE, NEILPRYDE, FANATIC. Dodatkowo w naszym centrum znajdziecie również inne marki wingfoliowe min. CABRINHA, NORTH, RRD...

Warsztaty wingfoil | wingfoil.pl

WARSZTATY WINGFOIL

W poprzednim sezonie prowadziliśmy warsztaty z winga i wingfoila. Pokazywaliśmy co to za nowy sport, jak się na tym pływa i czy to w ogóle jest fajne :)

Zajęcia-grupowe-wingfoil | wingfoil.pl

ZAJĘCIA GRUPOWE WINGFOIL FUNSURF

Tak samo jak Wy uwielbiamy zajęcia grupowe. Na tych zajęciach jest super klimat i dobra zabawa. Dużo godzin w super cenie to idealna opcja szybkiej i intensywnej nauki Winga.

Zajęcia indywidualne wingfoil funsurf | wingfoil.pl

LEKCJE INDYWIDUALNE WINGFOIL

Lekcje indywidualne wingfoil to najszybsza forma nauki wingfoila. Zajęcia 1 na 1, czyli instruktor - kursant, to opcja w której instruktor jest tylko dla Was. Kto jeszcze nie pływał na wingfoilu - koniecznie polecamy to jako surf plan na ten sezon! Na pewno nie będziecie żałować!

Wysokie loty wingfoil funsurf | wingfoil.pl

WYSOKIE LOTY NA WINGU

Na wingu też możemy latać wysoko na wodzie i na lądzie :) . WingFoil staje się konkurencją dla windsurfingu i kitesurfingu :) , czyż nie jest równie widowiskowy? Sami zobaczcie to zdjęcie :)

wingfoil dla dzieci funsurf | wingfoil.pl

WINGFOIL DLA DZIECI

Prowadzimy zajęcia z wingfoila również dla dzieci. Wprowadzenie, etap nauki sterowania wingiem, nauka zwrotów, wchodzenie w pierwsze lewitację. Wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów FunSurf.

Kursy-i-lekcje-na-wingfoilu-Szkoła-wing-foila-FunSurf-w-Chałupach-na-Helu | wingfoil.pl

WINGFOIL EKIPA W CHAŁUPACH

Z dnia na dzień zwiększa się liczba osób pływających na wingfoilu, a wiadomo, że w ekipie zawsze raźniej. Przy naszej Bazie FunSurf Chałupy mamy idealny spot do pływania na wingu. Spotykamy się na głębinie tzw. "jamie chałupskiej" i tam pływamy z innymi wielbicielami tego sportu w Polsce.

Bezpieczeństwo wingfoil funsurf

BEZPIECZEŃSTWO NA WINGFOILU

Bezpieczeństwo na wingfoilu jest najważniejsze, a co za tym idzie - kask jest zawsze obowiązkowy na zajęciach. Lewitując nad wodą jesteśmy dość wysoko, a upadek może czasem boleć. Kask to podstawa naszego bezpieczeństwa. Na zajęcia zakładamy również kamizelki asekuracyjne!

Wyjazdy-szkoleniowe-za-granicę-na-wingfoila-szkoła-Wing-Foila-FunSurf

WYJAZDY ZAGRANICZNE NA WINGFOILA

Już w ubiegłym roku rozpoczęliśmy organizacje szkoleń wingfoil na naszych wyjazdach zagranicznych. Sami musicie przyznać, ze to zdjęcie wyglada obłędnie :) Błękitna woda, palmy i wingfoil na idealnym stałym wietrze! Zapraszamy na zagraniczne wyjazdy wingfoilowe!

Zatoka w wingach FunSurf | wingfoil.pl

ZATOKA W WINGACH

Z dnia na dzień rośnie zainteresowanie wingiem i wingfoilem, a my jesteśmy na to dobrze przygotowani. Mamy dużo sprzętu i wyszkolonych instruktorów, a co najważniejsze zadowolonych kursantów. Przygotowaliśmy oferty na szkolenia indywidualne i grupowe, które cieszą się największą popularnością :)

Mega lot wingfoil funsurf | wingfoil.pl

PIERWSZE SKOKI NA WINGFOILU

Wyskok na wingfoilu, jest dużo łatwiejszy, niż wyglada :) . Nauczymy Cię pływać w footstrapach, a pierwsze skoki będą "bułką z masłem" :) Odrobina odwagi, wciśnięcie tylnej nogi i jesteśmy metr nad wodą :)

wing-przejmuje-zatokę- SZKOŁA WING FOILA FUNSURF

WINGFOIL PRZEJMUJE ZATOKĘ

Z dnia na dzień zwiększa się liczba osób pływających na wingfoilu i w FunSurf się do tego przyczyniamy! Przy naszej Bazie FunSurf Chałupy mamy idealny spot do pływania na wingfoliu. Prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe. Jak myślicie... wingfoil przejmie zatokę na dobre :) ?!

doświadczony-team-funsurf-wingfoil

TEAM WINGFOIL – DOŚWIADCZONA KADRA FUNSURF

Szkolimy się i jesteśmy z wingfoilem od samego początku. Nasi instruktorzy windsurfingu i kitesurfingu już złapali zajawkę i też szkolą siebie, aby zostać instruktorami wingfoila. Z dnia na dzień nasz wingowy team się powiększa. Jesteśmy również współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Winga, gdzie wspólnie z innymi szkołami, zawodnikami, trenerami i dystrybutorami sprzętu przygotowaliśmy programy szkolenia.

Tygodniowe kursy grupowe Wing Foil - Szkoła wing foila FunSurf

GRUPOWE ZDJĘCIE Z WINGAMI

Nasze grupowe zdjęcia to już klasyk :) Mamy takie zdjęcia na windsurfingu i kitesurfingu czas dodać do naszych klasyków zdjęcia z wingami :)

początki-na-wingfoilu-SZKOŁA-WINGFOIL-FUNSURF

POCZĄTKI NA WINGFOILU W FUNSURF

Pierwsze próby lewitacji nie są takie super łatwe. Wymagają koordynacji kilku składowych mających wpływ na wyprowadzenie foila do góry - brzmi zawile :) ? W szkole FunSurf wyjaśnimy i nauczymy Cię jak to zrobić łatwo, przyjemnie i bezpiecznie. To uczucie, gdy już lewitujecie nad wodą jest nie do opisania :)

soma-bay-wingfoil-funsurf

SOMA BAY WINGFOIL W EGIPCIE Z FUNSURF

Egipt to super miejsce do pływanie na wingfoilu. Jeśli zastanawiacie się gdzie spędzić swoje wakacje i rozpocząć przygodę z wingfoilem, to zdecydowanie polecamy SOMA BAY z FunSurf

Szkolenie-wing-dahab - szkoła wing foila FUNSURF

SZKOLENIA WINGFOIL DAHAB EGIPT FUNSURF

Na wingu i wingofilu szkolimy wszędzie gdzie jesteśmy! W grudniu szkoliliśmy w Egipcie w miejscowości Dahab. Słońce, palmy, stały wiatr i szmaragdowa ciepła woda :)

student-camp-wing

STUDENT CAMP WINGFOIL

Obozy student camp w bazie FunSurf na polarisie. Najlepszy wind&kite Student Camp na Półwyspie. Na campach realizowaliśmy zajęcia i warsztaty wingfoilowe :) Kto wie może niebawem dołączymy do naszej oferty wingfoil student camp! Dajcie znać, jeśli macie ochotę na taki studencki obóz!

Wingfoil w funsurf chałupy

WINGFOIL W FUNSURF CHAŁUPY NA HELU

Wingfoil, windsurfing i kitesurfing w jednym miejscu - nasza baza przy molo Chałupach ! Spokojnie wystarczy miejsca dla każdego 🙂 Dzielimy strefy na pływanie tak,aby każdy mógł się czuć komfortowo i bezpiecznie!