PODARUJ WINGFOIL W PREZENCIE – VOUCHER/KARTA PODARUNKOWA

PODARUJ WINGFOIL W PREZENCIE – VOUCHER/KARTA PODARUNKOWA NA LEKCJE LUB KURS

To najlepszy prezent, który pozostawi wspomnienia na długi czas, a może na całe życie! A dodatkowo istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że ten prezent wykreuje sportową „zajawkę” na długie lata!
Wybierz lub stwórz własną okazję i obdaruj wybraną osobę/y.

Poza zaletami jakościowymi związanymi z realizacją vouchera/karty podarunkowej, poznaj czysto praktyczne zalety tego super prezentu:

  • wyślemy go w formie elektronicznej zaraz po złożeniu zamówienia – w dni robocze od godz. 9 do godz. 15  lub w formie papierowej – wtedy wysyłamy kurierem na wskazany adres. Wybierasz w procesie zamówia vouchera opcję jaka Ci najbardziej odpowiada
  • jeśli zostało bardzo mało czasu i prezent jest potrzebny od ręki zrobimy wszystko, by go do Ciebie wysłać w trybie przyśpieszonym
  • personalizujemy dany voucher – wpiszemy imię i nazwisko osoby obdarowanej. Wpiszemy konkretny kurs lub tylko kwotę vouchera (dokładnie określasz w procesie zamówienia jak mamy to zrobić)
  • płatność za voucher jest możliwa przez przelewy24 lub blikiem, więc nie czekamy na przelew, czy też potwierdzenia od razu możemy realizować wysyłkę vouchera
  • dogodna realizacja vouchera przez osobę obdarowaną. Pełna elastyczność w grafiku. Możliwość zmiany na inny kurs,  możliwość realizacji kursu przez kilka sezonów, aż cała kwota zostanie wykorzystana
  • zakupiony voucher nie posiada daty ważności, możesz go realizować w dowolnym momencie (oczywiście wtedy kiedy działają nasze szkoły w Chałupach, czyli od 1 maja do połowy września)
  • voucher  można zrealizować w naszych szkołach: FunSurf przy molo w Chałupach lub FunSurf na kempingu Polaris
  • voucher można zrealizować również przy zakupie wyjazdu za granicę na kitesurfing, surfing, windsurfing, wingfoil’a
  • wpisz podczas zamówienia vouchera w uwagi, czy określamy na nim konkretny sport kite lub windsurfing lub surfing lub wingfoil, czy umieszczamy wszystkie sporty.  Zarówno w jednym jak i drugim przypadku obdarowana osoba, będzie mogła zdecydować podczas rezerwacji na co chce wykorzystać voucher/kartę podarunkową. Jeśli to nie zostanie określone wpiszemy wszystkie cztery sporty.

VOUCHER FUNSURF


Uwaga:
Na voucher/kartę podarunkową niestety nie udzielamy żadnych rabatów, dotyczy to również stałych klientów. Ma to związek z możliwością podwójnego rabatowania oraz rozliczania voucherów/kart rabatowych.