BAZA KITESURFINGU FUNSURF CHALUPY

WYPOŻYCZALNIA WINGFOIL’a, WING’a, WINGSURFINGU W CHAŁUPACH NA HELU

W sezonie 2022 w naszej multibrandowej wypożyczalni wingfoila, winga, wingsurfingu FunSurf znajdziesz ponad 45 wingów, ponad 35 zestawów (deska do wingfoila + foil).  Oczywiście, nie zamierzamy na tym poprzestać!  Znacie nas z windsurfingu, mamy plany zatrzymać się dopiero mając ok. 200 zestawów! Nasza wypożyczalnia wingfoila mieści się na Helu, a dokładniej w Chałupach przy molo. 
Do Waszej dyspozycji będą wingi: F-ONE, DUOTONE. Deski do wingfoila: JP, F-ONE, FANATIC, AEROBOARDS. Foile: F-ONE, NEILPRYDE, FANATIC. 

Z prawdopodobieństwem 99,9%, będziemy szkołą i wypożyczalnią, która w sezonie 2022 będzie miała do Waszej dyspozycji najwięcej sprzętu do wingfoila w Polsce. Nie piszemy o tym, by się przechwalać, ale by zaprosić Was na prawdziwe testy przed zakupem własnego sprzętu i przede wszystkim, na rzetelne porównanie różnych rozwiązań jakie zastosowali różni producenci. Zapewniamy, że oprócz marek które są przez nas wybrane jako wiodące w naszej szkole i wypożyczalni, będziemy mieli również sprzęt do wingfoila do testów. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup u nas, nie zapłacisz za wypożyczenie, a co do ceny za sprzęt na pewno znajdziemy finansowy konsensus 🙂 !

 

Cennik wypożyczalni

 WypożyczalniaGodzinaDzieńTydzień
WING 
DUOTONEF-ONE60240720
Wing-Duotone-slick-szkoła-i-wypożyczalnia-wing-foila-FunSurf-w-ChałupachWing-strike-v-2-szkoła-i-wypożyczalnia-wing-foila-FunSurf-w-Chałupach   
  WING + DESKA SZKOLENIOWA
JP/F-ONEJP/DUOTONE80300900
DESKA SZKOLENIOWA i WING F-ONE - WYPOZYCZALNIA WINGFOILA FUNSURFDESKA-SZKOLENIOWA-PLUS-WING-DUOTONE-SZKOŁA-WINGFOILA-FUNSURF   
WING +
DESKA DO WINGFOILA + FOIL
 JP /DUOTONE /F-ONEFANATIC/DUOTONE/NP1505101530
ZESTAW-DO-WING-FOILA-WYPOZYCZALNIA-WINGFOILA-NA-HELU-W-CHAŁUPACH-FUNSURFZESTAW-WINGFOIL-WYPOŻYCZALNIA-WINGFOIL-FUNSURF-   
DESKA DO WINGFOILA + FOIL
 F-ONE/F-ONEJP/NEILPRYDE1003001080
DESKA-I-FOIL-ZESTAW-WINGFOIL-FUNSURF-SZKOŁA-WINGFOILA-W-CHAŁUPACHDESKA-WINGFOIL-JP-FOIL-NEILPRYDE-SZKOŁA-WINGFOILA-FUNSURF   

FOIL
F-ONE NEILPRYDE70210840
FOIL-GRAVITY-F-ONE-WYPOZYCZALNIA-WINGFOILA-FUNSURFFOIL-NEIL-PRYDE-WYPOZYCZALNIA-WING-FOILA-FUNSURF   
PIANKA
PIANKA 1075100
PIANKA-QUIKSILVER-szkoła wing foila FunSurf w Chałupach    
 UBEZPIECZENIE 525100

 

PIANKI, UBEZPIECZENIE: Wypożyczamy również pianki marek: Quiksilver i Roxy. Kamizelkę asekuracyjną otrzymujesz gratis do każdego wypożyczenia. Możesz również (za stosunkowo niewielką opłatą) dodatkowo ubezpieczyć sprzęt na czas wypożyczenia, jeśli np. dyspozycja dnia, warunki wiatrowe lub Twoje umiejętności wskazują, że może być Ci to potrzebne. 

ZAKUPY SPRZĘTU NOWEGO I UŻYWANEGO PO SEZONIE:  Współpracujemy z dystrybutorami i bezpośrednio po szkoleniu lub wypożyczeniu możemy za naszym pośrednictwem dokonać zakupu. Oczywiście bardzo precyzyjnie doradzimy najlepszy sprzęt wingfoil’owy  i uzyskamy dla Ciebie najlepszą cenę na rynku!
 Po sezonie, zawsze po 25 sierpnia wyprzedajemy sprzęt do wing foila, wtedy zapraszamy do naszej wypożyczalni na testy oraz zakupy w super atrakcyjnych cenach.
Po 25 sierpnia możesz pływać na dowolnym zestawie cały dzień.  Jeśli jakąś deskę, winga, foila zakupisz – nie zapłacisz za wypożyczenie, a co do ceny deski, winga, foila lub zestawu – na pewno znajdziemy finansowy kompromis 🙂 !

REZERWACJA: Wypożyczamy sprzęt do wingfoila na: godziny, doby oraz na tygodnie (im dłuższy termin, tym niższa cena). Pomimo dużej ilości zestawów, zdarzają się dni z super wiatrem, kiedy 99% sprzętu jest na wodzie – jeśli chcesz mieć pewność, że dany zestaw na Ciebie czeka prosimy o rezerwację i wpłatę zaliczki rezerwacyjnej – mailowo [email protected] lub telefonicznie w biurze +48814415415 (pn-pt w godz. 9-16) lub w sezonie bezpośrednio w naszej bazie w Chałupach +48600434810.  Rezerwacje przyjmujemy tylko na cały dzień lub na tydzień/dwa tygodnie. Na wypożyczenia na godziny, zapraszamy bezpośrednio w dniu wypożyczenia do naszej bazy – w takich przypadkach nie przyjmujemy wcześniejszych rezerwacji. 

Zapraszamy do naszej wypożyczalni FunSurf, a potem do zobaczenia na wodzie – na najlepszym i najnowszym sprzęcie do wingfoila!

Sprzęt

CO DOKŁADNIE MOŻESZ WYPOŻYCZYĆ W FUNSURF:

Wyselekcjonowaliśmy dla Was i przetestowaliśmy na sobie, najlepsze na świecie wingfoil’owe marki min. F-ONE, DUOTONE, FANATIC, JP, AEROBOARDS. Na sprzęcie tych firm sami pływamy, skaczemy i szkolimy od 3 sezonów!
Dalej nie zatrzymujemy się w testach sprzętu, jesteśmy ciągle na bieżąco w wingfoilowych technologiach. Stąd w sezonie 2022 znajdziecie w naszej wypożyczalni również kilka zestawów testowych innych marek min. North, Rrd, Cabrinha, Naish…
O tym, że naprawdę testujemy sprzęt, możecie przeczytać na naszym wingfoilowym blogu. W sezonie 2021 przetestowaliśmy blisko 20 zestawów do wingfoila. Kolejnym potwierdzeniem, że testujemy jest nasza zasada jaką wypracowaliśmy podczas pływania na wielu zestawach do wingfoila: Nie uczymy na pompowanych deskach i również nie wypożyczamy pompowanych desek. Dlaczego? Mówiąc wprost nie chcemy marnować Waszego czasu!
Uzasadnienie tej zasady znajdziecie na naszym wingfoil’owym blogu tutaj.  

ZOBACZ, CO CIĘ CZEKA!

Partnerzy FunSurf

  • LOGO HAPPY SOCKS FUNSURF
  • LOGO JUNGMOB FUNSURF
  • LOGO SURFMESSA FUNSURF
  • LOGO VANS FUNSURF

Opinie o naszej szkole

Promocje