BAZA KITESURFINGU FUNSURF CHALUPY

STUDENT CAMP – OBÓZ WINGFOILOWY

Zeszłoroczny testowy camp wingfoilowy cieszył się dużym zainteresowaniem z Waszej strony – więc w tym sezonie startujemy z regularnymi campami 🙂 Co tydzień od poniedziałku do niedzieli możecie poczuć smak lewitacji i nauczyć się czegoś absolutnie nowego i kosmicznie zajawkowego. Spieszcie się z rezerwacją 🙂 Niech LEWITACJA będzie z Wami ;)!

Wingfoil w Polsce? Ze szkołą FunSurf to już możliwe! Od sezonu 2020 jako jedna z pierwszych szkół w Polsce prowadzimy szkolenia na wingfoilu! Od ponad 25 lat nauczamy windsurfingu, kitesurfingu, surfingu, ponadto żądni nowych wrażeń próbujemy wszelkich nowinek ze świata sportów wodnych. W taki sposób poznaliśmy wingfoil’a i od razu pozytywnie zwariowaliśmy na jego punkcie! Zapewniamy, że doświadczenie pierwszej lewitacji – uzależnia ekstremalnie!
Uwaga: Wingfoil radykalnie wciąga, fascynuje i uzależnia!
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania i miałbyś ochotę poznać „ocean” zalet tego wspaniałego sportu – zapraszamy na naszego wingfoilowego bloga. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na pytanie „Czy wing foil jest dla Ciebie?” –  zapraszamy do lektury.

Dajemy gwarancję, że będziesz ten studencki camp wspominać do końca świata, opowiadać dzieciakom i wnukom 🙂 i tęsknić co roku za kolejnym wingfoilowym sezonem.
Zapewniamy, że jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę, to trafisz do jednej z najlepszych i pierwszych szkół wingfoila na Helu.
Nasze doświadczenie, najwyższe standardy, klimat w bazach, najnowszy sprzęt, program animacyjny itd. sprawi, że na jednym kursie wingfoila się nie zatrzymasz! U nas nauczysz się pływać pod okiem doświadczonych, certyfikowanych instruktorów Polskiego Stowarzyszenia Wing i spędzisz niezapomniany tydzień w surferskim stylu!

Jeśli lubisz aktywnie wypoczywać i poznawać nowych ciekawych ludzi – to wingfoilowy student camp jest stworzony dla Ciebie!
Zapraszamy Cię na 7-dniowy camp i kurs wingfoila na Helu, a dokładniej do Chałup na camping Polaris, gdzie codziennie w jednym bloku dziennie po 2 godziny (łącznie przez cały tydzień 14h zajęć!) będziesz mógł/a poznawać podstawy i doskonalić naukę pływania na wingfoilu. Dodatkowo jeśli nie wieje – robimy Wingfoil Wake – czyli ciąganie za motorówką na desce z foilem – 100% gwarancja lewitacji!
To wszystko dla zamkniętej wiekowo grupy młodych, szalonych i żądnych zabawy osób, w wieku 17-29 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć w Student Camp’ie tylko za pisemną zgodą rodziców).  Startujemy w każdy poniedziałek!

W największym skrócie wygląda to tak (polecamy zapoznać się z całą poniższą ofertą – jak przystało na wingfoilera „od deski do deski” :), by nie zgubić żadnej atrakcji):

 • miejsce – baza FunSurf na campingu Polaris
 • 14-godzinny kurs wingfoila – na każdym poziomie (od zupełnie początkującego do poziomu zaawansowanego, plus poziom freestyle)
 • najnowszy sprzęt: deski JP, wingi Duotone, NeilPryde, F-one, foile F-one
 • najlepsza kadra instruktorska – certyfikowani instruktorzy PSWing
 • dodatkowo – pełna moc surf atrakcji, animacje, imprezy… – będzie się działo!

Dla uczestników naszych studencko-młodzieżowych wingfoilowych camp’ów przygotowaliśmy mini-miasteczko! Noclegi w kultowych 2-osobowych niewiadówkach N-126 – po totalnym liftingu. Nasze miasteczko jest odgrodzone od pozostałej części kempingu, dzięki czemu jest dużo miejsca, gdzie możecie czuć się swobodnie.
Do Waszej dyspozycji znajduje się tam:

 • prywatna piaszczysta plaża nad Zatoką
 • duża kuchnia z drewnianymi stołami
 • pomieszczenie z TV
 • boisko do siatkówki
 • strefa chill
 • strefa workout
 • grill
 • przeszklona salka na chłodniejsze wieczory

Cytując naszego obozowego uczestnika – „wieje, nie wieje – w FunSurf się dzieje” –  to hasło przekuwamy w czyny!
Staramy się ze wszystkich sił, by ten cytat ciągle żył i nigdy się nie zdezaktualizował!

Tylko w FunSurf w trakcie trwania każdego campu tygodniowego otrzymujecie za FREE:

 • wprowadzenie do surfingu (2-godzinne warsztaty merytoryczne), które poprowadzi dla Was 2-krotna mistrzyni Polski w surfingu – Karolina Marczak
 • plus – dodatkowe 2 godziny szkolenia surfingowego na Bałtyku z instruktorem FunSurf!
 • foto serwis

Oczywiście to nie wszystko, poniżej sprawdźcie w zakładce  atrakcje, co dla Was przygotowaliśmy w tym sezonie!

NA PONIŻSZYCH FILMACH MOŻECIE OBEJRZEĆ JAK WYGLĄDAJĄ KOLEJNE ETAPY NAUCZANIA WINGFOILA, KTÓRE BĘDZIEMY REALIZOWAĆ PODCZAS CAMPU:

Etap I – WINGSURF . Zobacz, jak wygląda szkolenie na tym etapie:

Etap II – kurs WINGFOIL. Zobacz, jak wygląda szkolenie na tym etapie:


MOTORÓWKA – zajęcia uzupełniające pomiędzy etapem WINGSURF, a etapem WINGFOIL lub w dni kiedy wiatr nie będzie  wystarczająco silny.

Na campie otrzymasz GRATIS: kask, kamizelkę asekuracyjną.
By przeczytać o szczegółach programu szkolenia i zajęciach wake foil przy użyciu motorówki – przejdź do zakładki SZKOLENIE.

 

ZGARNIJ 10% RABATU ZA REZERWACJĘ ONLINE!
TWÓJ KOD RABATOWY TO: ONLINE10

 

STUDENT CAMP – OBÓZ WINGFOILOWY – TAK BYŁO!
OBEJRZYJ TO Z BLISKA – ROLE GŁÓWNE W KOLEJNYCH FILMIKACH CZEKAJĄ NA OBSADĘ W TWOIM WYDANIU 🙂

 

Atrakcje

Zapewniamy uśmiech, super pozytywną atmosferę na wodzie oraz najlepszą zabawę poza zajęciami. Jeśli masz ochotę, korzystasz z naszego bogatego programu integracyjno-animacyjnego. Poza najprzyjemniejszym i najważniejszym, czyli szkoleniem na wingfoilu czeka Cię kilka dodatkowych ATRAKCJI.  Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

KURSY GRUPOWE NA WINGFOILU
FOTOSERWIS FUNSURF

FOTOSERWIS

Zapewniamy, że będą momenty, a nawet długie sekwencje momentów 🙂 na wodzie i poza nią! Te momenty uwiecznią nasi FunSurf’owi specjaliści od fotografii sportowej i filmików!

Wing-Foil-szkoła-wingfoila-FunSurf-w-Chałupach-na-Helu-lekcje_-kursy_-wypożyczalnia-wingfoila-_37_

CENTRUM TESTOWE

W naszej szkole oprócz najnowszego i najlepszego sprzętu F-ONE, JP, DUOTONE, FANATIC, NEIL PRYDE w bardzo dużej ilości: ponad 45 wingów i blisko 30 zestawów: deski i foile do wingfoila, będziecie mogli również potestować sprzęt innych marek. W trakcie i po kursie służymy pomocą w zakupie własnego sprzętu do wingfoila. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku!

OPASKI BLUE - FUNSURF
SZKOŁA WING FOIL FUNSURF - opaski FunSurf

ZNIŻKI Z OPASKĄ FUNSURF

Na pierwszych zajęciach otrzymacie od nas FunSurf’owe opaski, które uprawniają do zniżek w sklepie SurfShop.pl

FOTOSERWIS FUNSURF - SPRZĘT

VIDEO FILMOWANIE

W zależności od warunków wiatrowych i poziomu umiejętności grupy – instruktor przeprowadzi zajęcia na wodzie połączone z filmowaniem aktualnych umiejętności. Uzgodnimy takie zajęcia z grupą i dostosujemy do aktualnych i prognozowanych warunków pogodowych. Wszystko po to, by na kolejnych zajęciach przeanalizować technikę i skorygować niedoskonałości.

Wingfoilowy student camp w FunSurf - szkoła wingfoila w Chałupach na Helu (8)
FUNSURF PARTY BEDROOM BEACH

FUNSURF PARTY

Będzie Fun na wodzie, będzie też na lądzie 🙂 . Raz w tygodniu organizujemy FunSurf grill dla naszych wszystkich obozowiczów. Dla chętnych będą też wypady do beach barów. Dodatkowo raz w sezonie organizujemy BIG FUNSURF PARTY, zwykle obywa się ono w połowie sierpnia.

SURFING NA BAŁTYKU FUNSURF

WARSZTATY SURFINGU

Zupełnie za free – będziecie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach dotyczących surfingu – poprowadzi je dwukrotna mistrzyni Polski – Karolina Marczak. Dodatkowo – również za free – zorganizujemy 2-godzinną sesję – czyli zajęciach praktyczne z surfingu na Bałtyku również z Karoliną, bądź innym instruktorem.

Joga na molo w szkole FunSurf
JOGA FUNSURF

JOGA

Na wingfoilowym student campie zorganizujemy również zajęcia z jogi – na które zapraszamy Cię zupełnie za free.  Nie musisz mieć własnej maty, otrzymasz ją od nas (bez żadnych dodatkowych opłat).

STREFA-WORKOUT-FUNSURF

STREFA WORKOUT

Przygotowaliśmy dla Was strefę workout, by oprócz zajęć na wodzie dbać o formę na kolejne wingfoilowe sesje. Ćwiczymy, by mieć moc na wodzie i łatwość wchodzenia w lewitację!

Gry-i-zabawy-na-sudent-campach-w-Chałupach
Wingfoilowy student camp w FunSurf - szkoła wingfoila w Chałupach na Helu (12)

FUNSURF RYWALIZACJA Z NAGRODAMI

Spotka Cię na campie  kilka bardzo zwariowanych konkursów i rywalizacji z nagrodami od FunSurf i od naszych partnerów: Jungmob, RedBull! Obiecujemy i gwarantujemy naprawdę cenne nagrody (okulary, boardshorty, bluzy, koszulki, klapki, czapki) oraz super FUN!

Siatkówka na Student Campie w FunSurf

BEACH VOLLEYBALL

Są wakacje, jest plaża, słońce – musi być siatkówka 🙂

Poker na Student Campie w FunSurf

PLANSZÓWKI, DART, POKER, PIŁKARZYKI...

Wieczorami nuda się nie uda 🙂 – każdy znajdzie coś dla siebie. Organizujemy wieczory planszówek, turnieje w piłkarzyki, darta, pokera… Tradycyjnie gramy też we flanki…

Wingfoilowy student camp w FunSurf - szkoła wingfoila w Chałupach na Helu (9)

SUP'owanie

Do Waszej dyspozycji będzie kilkanaście sup’ów pompowanych marki JP. Dodatkowo będziecie mogli korzystać z dużego Monster Sup’a marki JP. Na takiem sup’ie może płynąć kilkanaście osób.

FunSurf party - grill
GRY-I-ZABAWY-FUNSURF-STUDNET-CAM

GRILLE I ZABAWY INTEGRACYJNE

Czekają na Was nasz niezawodny animator Jaman Tomaka, którzy rozkręca najlepsze surf imprezki. W programie atrakcji przewidzieliśmy również integracyjne grille, by mieć okazje się poznać i zjeść coś tradycyjnego :).

LONGBOARDY W FUNSURF - STUDNET CAMP

LONGBOARDY

Zupełnie za free będziecie mogli korzystać z longboardów, by zwiedzać Półwysep lub trenować skręcanie na surfingowej fali.

Strefa-Chill-student-Camp-FunSurf

STREFY CHILL

Z partnerami przygotowaliśmy na terenie naszego camp’u strefy chill (leżaki, pufy, hamaki), gdzie możecie odpocząć, uciąć sobie drzemkę, dyskutować o wingfoilu i nie tylko 🙂

Surf Ścianka w FunSurf - student camp

FUN SURF FOTO ŚCIANKA

Jeśli nasz kochany Bałtyk będzie łaskawy – na pewno uda się Wam odjechać dobrą falę i mieć super fotkę! Gdyby jednak nie dopisał, mamy naszą FOTO SURF ŚCIANKĘ, na której każdego dnia możecie odjeżdżać dobre tuby i wysyłać zdjęcia znajomym, rodzinie… :)!

WARSZTATY-TANECZNE-FUNSURF-ON-THE-BEACH-student-camp
Warsztaty taneczne Student Camp

WARSZTATY TANECZNE

Jeśli tylko zapragniecie tańczyć na plaży, będziecie chcieli uczyć się nowych kroków i większej świadomości ruchowej własnego ciała – jeden z naszych instruktorów posiada papiery, by uczyć Was tanecznych historii :)!

SURF-TATUAŻE-FUNSURF-studnet-camp

SURF TATTOO

Nasze tatuaże (ok. 50 wzorów) są hitem dla najmłodszych, ale okazały się również strzałem w dziesiątkę dla studentów. Spróbujesz, jak to jest mieć surf „dziarę” 🙂 ?

Zakwaterowanie / wyżywienie

FUNSURF CAMP

Baza FunSurf na Polarisie to idealne miejsce na aktywnie spędzony czas. Nasze miasteczko jest ogrodzone od pozostałej części campingów, dzięki czemu jest dużo miejsca i możecie czuć się w nim swobodnie.
MIASTECZKO FUNSURF - KEMPING POLARIS

NIEWIADÓWKA N-126 ★★★★★

Mieszkamy w w kultowych, 2- osobowych niewiadówkach w specjalnie przygotowanym mini-miasteczku windsurfingowym!
PRZYCZEPA NIEWIADÓWKA FUNSURF - KEMPING POLARIS

PRZYCZEPA HOBBY (pięcioosobowa) ★★★★★

Bardzo przestronna i zadbana przyczepa HOBBY dla pięciu osób! Jeśli przyjeżdżacie całą ekipą znajomych lub całą rodziną, to ten rodzaj zakwaterowania będzie dla Was idealny.  W środku komfort, przestrzeń i ergonomiczne rozwiązania!
PRZYCZEPA-NA-POLARISIE-FUNSURF-_piecioosobowa_-scaled

PRZYCZEPA NIEWIADÓW N-400 (czteroosobowa) ★★★★★

Super komfortowa czteroosobowa przyczepa NIEWIADÓW N-400! Przyczepa jest z 2020 r. znajdziecie w niej wszystko co jest niezbędne do kempingowego życia! W środku super komfort, przemyślane i ergonomiczne rozwiązania!
PRZYCZEPA-NA-POLARISIE-NIEWIADOW-FUNSURF-student-camp-czteroosobowa

NAMIOT

Przygotowaliśmy dla Was - jak co roku - nowe namioty: jedno i dwuosobowe, choć zwykle są one ostatecznością. Zdecydowanie polecamy nasze kultowe przyczepy!
MIASTECZKO FUNSURF NAMIOT - KEMPING POLARIS

CENNIK ZAKWATEROWANIA NA 7 DNI WYBIERASZ DOSTĘPNE OPCJE PODCZAS PROCESU REZERWACJI (OPŁATY CAMPINGOWE WLICZONE W CENĘ)

Opcja Cena
PRZYCZEPA N-126 (2-osobowa) NAJCZEŚCIEJ WYBIERANA OPCJA!450 zł/os.
PRZYCZEPA NEW NIEWIADÓW 400 (4-osobowa)540 zł/os.
PRZYCZEPA HOBBY (4-osobowa)540 zł/os.
PRZYCZEPA HOBBY (5-osobowa)540 zł/os.
Namiot bazowy (1-osobowy)275 zł/os.
Namiot bazowy (2-osobowy)220 zł/os.
Namiot własny220 zł/os.
Bez zakwaterowania0 zł/os.

WYŻYWIENIE

Nie proponujemy wyżywienia w zorganizowanej formie, bo wiemy, że nie lubicie jeść „na gwizdek” 🙂 – nie będzie z tym jednak większego problemu:

 • restauracje – na campingu Polaris – ok. 200 m od bazy Fun Surf i na sąsiednich campingach (Solar i Ekolaguna), dodatkowo wzdłuż ścieżki (pomiędzy kempingami) jest kilka naprawdę fajnych i klimatycznych barów z dobrym jedzeniem
 • sklepy na Polarisie – na bieżące zakupy OK, po większe zakupy – można podjechać samochodem do marketów we Władysławowie
 • na terenie naszej bazy do Waszej dyspozycji jest zamykana przestrzeń kuchenna wyposażona w stoły, krzesła, kuchenkę, czajnik i trochę podstawowych naczyń, gdzie można samemu przygotować posiłki i zjeść

Zapewniamy, że nasze bosmanki na recepcji i instruktorzy na pewno podpowiedzą, gdzie zjeść smacznie i optymalnie finansowo 🙂 .

Szkolenie

KURS WINGSURF – ETAP PSWing 1 i 2

Pierwszy etap szkolenia na wingfoilu jest z kilku względów dość specyficzny i bardzo indywidualny. Są kursanci, którzy zaliczają go w 1h, a są tacy, którzy potrzebują pełnych 4 godzin, a czasami jeszcze więcej czasu. Wynika to z predyspozycji i wcześniejszych doświadczeń z windsurfingiem.  Z kitesurfingiem również, ale w toku naszych szkoleń zauważyliśmy, że windsurferzy są w stanie po 1-2 godzinach opanować perfekcyjnie wszystkie poniższe elementy – doskonale radzą sobie z wingiem, równowagą, sterowaniem, zwrotami itd.
Podczas szkolenia WINGSURF (etap pierwszy) jesteśmy bardzo elastyczni! A to oznacza, że jeśli ktoś ma super predyspozycje lub jest windsurferem/kitesurferem i momentalnie zrealizujemy z nim poniższy program, przechodzimy błyskawicznie do kolejnego etapu. Jeśli zrealizujemy program w np. 1,5 h przechodzimy w ramach etapu I do etapu II WINGFOIL. Czyli w cenie tańszego etapu, szkolimy Cię na drugim poziomie. To taki mały bonus 🙂 za Twoje szybkie postępy i progres!

Czas trwania kursu WINGSURF to ok. 4h. Przewidywany czas trwania szkolenia to około 1-2 dni. Optymalny wiatr na etapie WING SURF to 7 – 15 węzłów.

PROGRAM SZKOLENIA:

 • zapoznanie z warunkami wiatrowymi potrzebnymi do pływania na wingfoilu,
 • zapoznanie z bezpieczeństwem na lądzie i wodzie,
 • zapoznanie się z akwenem, poznanie prawa drogi i  podstawowych sygnałów komunikacyjnych,
 • przygotowanie winga – omówienie budowy, pompowanie, składanie, trymowanie, mocowanie w różnych sytuacjach na wodzie i brzegu,
 • nauka operowania wingiem na brzegu lub stojąc na płytkiej wodzie, ale jeszcze bez deski,
 • równowaga na desce (najlepiej na desce szkoleniowej windsurfingowej, z różnych względów odradzamy deski SUP, ale o tym opowiemy Ci na zajęciach),
 • nauka operowania wingiem na desce windsurfingowej (najpierw klęcząc, potem stojąc) – w powiązaniu z teorią żeglowania. Ustawienie winga, rąk i nóg w każdym kursie względem wiatru. Podnoszenie winga z wody, startowanie, ostrzenie, odpadanie, wybieranie/luzowanie, obracanie, utrzymywanie wysokości względem wiatru, halsowanie, „pompowanie wingiem”, zwrot na wiatr, zwrot z wiatrem,
 • doskonalenie poznanych elementów
 • ten etap kończy się na swobodnym pływaniu prawym i lewym halsem na desce szkoleniowej, trzymaniem wysokości, umiejętnością halsowania, zwrotu na wiatr oraz bezproblemowym i świadomym operowaniem wingiem.

KURS WINGFOIL – ETAP PSWing 3 i 4

Na tym etapie skupiamy się na wejściu w lewitację, czyli na tym, co sprawia, że ten sport rozwija się w błyskawicznym tempie na całym świecie! Nauczymy Cię, jak generować i kontrolować moc wingiem i jak przekładać ją na optymalną prędkość. Nauczymy Cię, jak pompować deską używając pracy nóg i całego ciała. Nauczymy, jak panować nad wynurzeniem i zanurzeniem foila. Nauczymy Cię sterować stopami w lewitacji. Następnie przejdziemy do nauki pierwszych zwrotów na wiatr i z wiatrem, następnie popływamy w foostrapach, by docelowo spróbować pierwszych prostych skoków. Oczywiście wszystko w rytmie Twojego ciała i ducha, czyli krok po kroku, zgodne z Twoimi predyspozycjami, odwagą i przede wszystkim z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.Przewidywany czas trwania szkolenia to około 2-5 dni. Optymalny wiatr na etap WING FOIL  to 14 – 22 węzły.PROGRAM SZKOLENIA – ETAP WINGFOIL PSWing 3 i 4:
 • omówienie budowy deski do wingfoila, omówienie budowy foila (powierzchni, układu lotek, długości masztów w foilach itd.)
 • omówienie w teorii na naszym autorskim trenażerze pierwszych startów na desce z foilem  tj. układu i operowania nogami, przenoszenia ciężaru ciała oraz usytuowania stóp na desce
 • pierwsze starty z wingiem na desce z foilem m.in. nauka szybkiego i energicznego wpompowywanie się wingiem, w połączeniu z wpompowywaniem się nogami, by wprowadzić deskę w stan lewitacji. Nauka wpompowywania się zależy oczywiście od warunków wiatrowych – im lepszy wiatr, tym praca wykonywania przy wpompowywaniu jest mniejsza
 • utrzymywanie i sterowanie w lewitacji za pomocą przenoszenia ciężaru ciała, układu stóp i pracy wingiem
 • nauka wszelkich rodzajów zwrotu na wiatr i z wiatrem – oczywiście w lewitacji
 • nauka pierwszych skoków na wingfoilu, skoków z rotacją 180, 360… stopni
 • nauka freestyle’owych trików!

MOTORÓWKA – ZAJĘCIA UZUPEŁNIAJĄCE PRZE ETAPEM WINGFOIL

Pomocne i praktykowane przez naszą szkołę są pierwsze starty na desce z foilem za motorówką – czyli wake foil. Stojąc na desce z wingfoilem trzymamy linę z barem, następnie przy niedużej prędkości (generowanej przez motorówkę) sterując nogami i siłą nacisku oraz pompując nogami wprowadzamy deskę w stan lewitacji. Ważne, by lewitacja nie następowała z prędkości, jaką generuje motorówka, ale z pracy nogami, by to rider wprowadzał świadomie deskę w lewitację – to zaprocentuje podczas wchodzenia w lewitację na zestawie z wingiem. Podczas płynięcia operujemy wysokością lewitacji poprzez przenoszenie ciężaru ciała.
Zajęcia z użyciem motorówki są istotne, jeśli nigdy wcześniej nie mieliście kontaktu z hydrofoilem. Pomagają oswoić się z pracą foila, z wysokością nad wodą w czasie lewitacji, pracą stóp i przenoszeniem ciężaru ciała.
Zajęcia na wingfoilu z użyciem motorówki odbywają się zwykle pomiędzy etapem WINGSURF, a etapem WINGFOIL. Nie są one obowiązkowe, ani wymagane – oczywiście wspomagają proces nauki.  Z naszych doświadczeń jasno wynika, że jeśli mamy optymalny wiatr, by generować moc za pomocą winga, etap motorówki możemy zupełnie pominąć.

FUNSURF TEAM

Szkolenie będzie prowadzone przez instruktorów FunSurf, według programu Polskiego Stowarzyszenia Wingfoila. Jesteśmy współtwórcą tego programu, min. na podstawie naszej wiedzy i doświadczeń został on stworzony. Nauką na wingfoilu zajmą się doświadczeni instruktorzy z pasją, bardzo dobrze przygotowani pod względem merytorycznym, psychologicznym i technicznym. W naszej szkole instruktorami wingfoila są byli i obecni instruktorzy windsurfingu, którzy przeszli specjalny kurs, by nauczać tego nowego sportu. Większość naszych instruktorów ma na „liczniku” 🙂 tysiące, a często dziesiątki tysięcy godzin spędzonych na szkoleniach na wodzie.  Gwarantujemy najwyższą jakości prowadzenia zajęć!
Nasi instruktorzy czerpią wielką radość z przekazywania ich nowej ,,zajawki”, jaką stał się wingfoil! Obiecujemy bardzo szybki progres,  super ciekawe, przyjemne, intensywne i przede wszystkim bezpieczne zajęcia!

Sprzęt

NA CZYM BĘDZIEMY CIĘ SZKOLIĆ:

Wyselekcjonowaliśmy dla Was i przetestowaliśmy na sobie najlepsze na świecie wingfoil’owe marki min. F-ONE, DUOTONE, FANATIC, JP, AEROBOARDS. Na sprzęcie tych firm sami pływamy, skaczemy i szkolimy od kilku sezonów!
Dalej nie zatrzymujemy się w testach sprzętu, jesteśmy ciągle na bieżąco w wingfoilowych technologiach. Stąd w bieżącym sezonie znajdziecie w naszej wypożyczalni również kilka zestawów testowych innych marek min. Neil Pryde, North, Rrd, Cabrinha, Naish…
O tym, że naprawdę testujemy sprzęt, możecie przeczytać na naszym wingfoilowym blogu. Przetestowaliśmy już kilkadziesiąt zestawów do wingfoila. Kolejnym potwierdzeniem, że testujemy jest nasza zasada, jaką wypracowaliśmy podczas pływania na wielu zestawach do wingfoila- nie uczymy na pompowanych deskach i również nie wypożyczamy pompowanych desek. Dlaczego? Mówiąc wprost – nie chcemy marnować Waszego czasu!
Uzasadnienie tej zasady znajdziecie na naszym wingfoil’owym blogu tutaj.

Akwen

SPOT I BAZA FUNSURF NA KEMPINGU POLARIS

Szkolenia wingfoilowe na student campie realizujemy w naszej drugiej bazie na Polarisie.
Rozległa piaszczysta plaża z indywidualnym zejściem do wody, wewnętrzny FunSurfowy Camp, strefy chill (leżaki, pufy, hamaki), strefa workout, strefa tv z zajawkowymi filmami, surfingowa ścianka, by zrobić sobie pocztówkę z wakacji i wiele innych atrakcji, typowych dla życia na kempingu… Na pewno znajdziecie w naszej bazie na Polarisie mnóstwo przyjemnego miejsca, by spędzić super czas na brzegu!

Info przed

Czapka, kurtka…?  Generalnie w okresie wakacyjnym czerwiec/lipiec/sierpień jest ciepło, ale bywa również chimerycznie :). To są statystyki prowadzone przez nas od ponad 25 lat, jak będzie w sezonie 2022 – przekonajmy się razem! Na pewno nad morze warto zabrać cieplejszą czapkę i kurtkę. Nawet gdybyście tych elementów garderoby nigdy nie użyli - to warto je mieć. Nie dlatego, że nad Bałtykiem jest zimno i pada deszcz (to naprawdę stereotypy z polskich kabaretów), ale dlatego, że po zejściu z wody (szczególnie gdy mocno wieje), Wasz organizm będzie wychłodzony. Stąd oprócz dobrego posiłku, gorącej herbaty (ogrzania się od wewnątrz) musicie zadbać o to, by zatrzymywać ciepło i nie pozwalać, by organizm dalej tracił energię cieplną. To pozwoli w kolejnym dniu kontynuować z przyjemnością, przygodę z wingfoilem. Oczywiście, jeśli podczas pakowania uda Wam się skutecznie zapomnieć o tych elementach ubioru, w sklepach na półwyspie na pewno szybko nadrobicie półwyspowe braki w garderobie.

Jeśli myślicie o własnej piance neoprenowej to z naszego doświadczenia na okres wakacyjny polecamy pianki o grubości 4/3 mm lub najbardziej uniwersalną grubość 3/2 mm (długie nogawki i długie rękawy). W okresie wakacyjnym możemy pływać w boardshort'ach i lycrze, ale czasem pianka 4/3 również bywa bardzo potrzebna. Oczywiście w grę wchodzą indywidualne preferencje - jeśli ktoś jest szczupły i z reguły zwykle jest mu chłodno, zdecydowanie polecamy piankę 4/3 mm. Najbardziej klasyczna pianka na okres wakacyjny dla wszystkich nie przesadnie szczupłych :) to 3/2 mm. Rekomendujemy marki: ion, quiksilver, roxy, oneill, billabong, które sprawdzają się wśród naszych instruktorów, którzy spędzają na wodzie kilkaset godzin w sezonie. Jeśli nie chcecie na początek inwestować w swoją własną piankę, możecie ją u nas wypożyczyć.  W opcji "za free" - przychodzicie 15 min. przed zajęciami i wybieracie za każdym razem piankę przed zajęciami. Ta opcja, ma pewne minusy - mamy ponad 300 pianek w naszej wypożyczalni, a i tak może się zdarzyć, że będzie trzeba założyć mokrą piankę. Oczywiście pianki są codziennie prane i dezynfekowane. Jeśli chcecie mieć większy komfort, wypożyczacie piankę w opcji "na wyłączność", czyli wybieracie jedną idealną piankę dla siebie na cały okres trwania kursu. Zabieracie ją ze sobą na kwaterę/pod przyczepę/do hotelu i należy ona tylko do Was. Opłata za tę opcję wynosi 100 zł. Kaptur/czapka neoprenowa - jeśli myślicie o wingfoilu na poważnie to warto jedną z tych opcji mieć na wszelki wypadek. W Polsce zwykle dobrze wieje, gdy przechodzi front atmosferyczny, nie zawsze jest on ciepły – wtedy taka czapka lub kaptur jest bezcenna.  Czapkę/kaptur neoprenowy musicie zakupić przed przyjazdem lub w sklepach na miejscu (obok naszych szkół jest kilka sklepów). Jeśli będzie ciepło zupełnie ich nie użyjecie, ale zakładając z wielkim prawdopodobieństwem, że zakochacie się w wingfoilu, wtedy kaptur/czapka neoprenowa przyda Wam się na maj, wrzesień i październik :), o styczniu nie zapominając :)! Jeśli chodzi o buty neoprenowe – zwykle nie wypożycza się ich w szkołach i wypożyczalniach wingfoila, trzeba je zakupić we własnym zakresie. Najbardziej uniwersalne będą buty to grubość neoprenu 3/2 mm lub 4/3 mm i takie zdecydowanie polecamy. W okresie wakacyjnym wystarczą buty niskie, czyli poniżej kostki. O tym, również możecie zdecydować na miejscu po np. pierwszych zajęciach. Jeśli chodzi o rękawice do wingfoila - to ich używanie powinno być ostatecznością i rzadko kto się na to decyduje.  Jest z nimi kilka problemów – gdyż mogą chronić ręce przed chłodem, ale wtedy męczą się dość mocno przedramiona. Jeśli kupujecie takie rękawice, to najlepiej z otwartą przestrzenią (dziurą) po wewnętrznej stronie dłoni. Wtedy zachowujemy normalny uchwyt (nie męczą się ręce), zaś wierzch dłoni jest chroniony przed przewiewaniem i wychłodzeniem. Drugim rodzajem rękawic są rękawice pełne (najlepiej ze szczelnymi szwami), wtedy ręce są super chronione od chłodu, ale zwykle zmagamy się z szybkim zmęczeniem przedramion. Z zakupem rękawic proponujemy się wstrzymać. W wakacje raczej na pewno nie będą potrzebne,  a jeśli zdarzy się chłodniejszy dzień we wrześniu, można takiego zakupu dokonać na miejscu w Chałupach. Jeśli chodzi o rękawice „przeciwodciskowe” (z krótkimi i długimi palcami), to nie jesteśmy ich zwolennikami 🙂 i jeśli tylko można – proponujemy ich unikać. Zwykle chronią one jedne miejsca dłoni, a odciski robią się i tak w innych miejscach, dodatkowo precyzja trzymania bomu jest zaburzona. Miejsca gdzie zwykle robią się odciski na rękach, proponujemy delikatnie wzmocnić na siłowni :), to z pewnością zaprocentuje na wodzie.

Poniżej szybka "checklista" przed domknięciem walizki:

 • własny namiot – jeśli nie wybrałeś opcji zakwaterowanie w przyczepie i nie chcesz skorzystać z bazowych namiotów (do Waszej dyspozycji będą nowe namioty dwuosobowe, typu igloo),
 • karimatę lub materac i śpiwór/pościel - osoby mieszkające w namiocie
 • śpiwór/pościel osoby mieszkające w przyczepie
 • dokument tożsamości ze zdjęciem,
 • ręczniki i przybory toaletowe,
 • strój kąpielowy i klapki plażowe,
 • okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem UV (rekomendowana 50 lub 30),
 • nakrycie głowy,
 • kurtkę przeciwdeszczową,
 • ubranie i obuwie przeznaczone na ciepłe i chłodniejsze dni

Odpowiadając wprost: zdecydowanie nie ma takiej konieczności, aczkolwiek nie zaszkodzi :) . Instruktorzy w ciągu całego  kursu, przekażą Wam ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat wigfoila, odpowiedzą na każde wingfoilowe pytanie i zrobią wszystko, by zapalić w Was miłość do tego sportu! Oczywiście, wiedzy nigdy za dużo i zwłaszcza osoby początkujące, które na takim obozie jeszcze nie były i nie wiedzą czego się spodziewać, mogą poczytać o wingfoilu, o jego krótkiej historii... Zdecydowanie polecamy filmiki na YouTube, które super nakręcają i jeszcze mocniej motywują. Jeśli chodzi o filmy szkoleniowe to polecamy nasze produkcje: na naszym kanale na YouTube na Funsurf TV

FunSurf Student Camp startuje w każdą niedzielę <strong>od godz. 17:00</strong>, tego dnia odbywa się kwaterowanie uczestników do godz. 22:00. Zajęcia na wodzie oraz oficjalne przywitanie rozpoczyna się w poniedziałek rano, zwykle o godz. 9:30. Za przyczepę jest pobierana kaucja 200 pln - kaucja jest zwrotna, jeśli wyposażenie przyczepy nie ulegnie zaginięciu :) i nie zostaną w niej poczynione żadne uszkodzenia/zniszczenia. Zdanie przyczepy odbywa się w niedzielę <strong>do godziny 12:00</strong>. Przy wymeldowaniu prosimy o posprzątanie przyczepy (wymagane jest: wyrzucenie śmieci, pozmywanie naczyń, wytrzepanie materacy i zamiecenie w przyczepie).&nbsp;

Przyczepa wyposażona jest w łóżka, plastikowe pojemniki na rzeczy oraz lampkę. Na łóżkach znajduję się materace i prześcieradła. Na wyposażeniu przyczepy jest również komplet sztućców oraz podstawowych naczyń (kubek, talerze). Większe naczynia i garnki znajdziesz w ogólno dostępnej dla wszystkich strefie kuchennej. Każda przyczepa ma podłączenie do prądu. Jednak jest to prąd z ograniczeniami, wynikającymi z polityki Campingu Polaris. W przyczepie nie można podłączać suszarek, tosterów, czy czajników.

Na FunSurf'owe wingfoilowe Student Campy zapraszamy głównie osoby, które chcą się szkolić - te osoby zawsze mają pierwszeństwo w rezerwacjach. Jeśli jednak zdarzy się turnus, że są miejsca w przyczepach - to istnieje możliwość, by osoba nie uczestnicząca w zajęciach i mogła zamieszkać w przyczepie. Opłata za nocleg będzie jednak wyższa, niż ta widoczna w cenniku dla naszych kursantów. Dodatkowo, taką rezerwację na nocleg tylko w przyczepie możemy przyjąć dopiero na kilka dni przed danym camp'em. O szczegóły takiej opcji pytaj mailowo na [email protected] lub telefonicznie 814415145.

W sekcji SZKOLENIE znajdziesz szczegółowy opis dot. poszczególnych etapów wtajemniczenia w ten wspaniały sport. Przeciętnie szkolenie od momentu pierwszego kontaktu z wingiem, do etapu swobodnej lewitacji zajmuje ok. 10h i dzieli się na dwa etapy: etap 1 WINGSURFING trwa zwykle i etap 2 WINGFOIL. Wy na obozie macie 14h w grupie 3-5 osób. To są oczywiście wartości uśrednione. Bywa, że nauka na 1 etapie trwa tylko 2h (szczególnie dot. to osób pływających wcześniej  na windsurfingu na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym). Bywa również, że 4h to zdecydowanie za mało, by zaliczyć etap 1. Jeśli osoba nigdy nie miała odczynienia ze sportami surf, będzie potrzebowała trochę więcej czasu na etap 1, by swobodnie sterować wingiem, utrzymywać równowagę na desce, halsować się, robić zwrot na wiatr i z wiatrem. Etap 2 WINGFOIL, czyli nauka lewitacji na desce z foilem trwa ok. 6h. To również wartość uśredniona, którą w zależności od predyspozycji kursanta jest wartością płynną. Z naszych doświadczeń wynika, że są osoby, które po 2-3h na tym etapie już lewitują, czasem potrzeba nie co więcej czasu, niż przewidziane 6h. Zakończony z sukcesem etap 2 WINGFOIL pozwala myśleć o zakupie własnego sprzętu, ale ten fakt nie musi kończyć przygody ze szkoleniem. Pozostaje do nauki cała gamą przeróżnych zwrotów w lewitacji, skoków, skoków z rotacjami i jeszcze kilka elementów bardziej zaawansowanych.

Nauka lewitacji na wingfoilu - zwykle nie odbywa się na pierwszych zajęciach. Chyba, że ktoś jest super sprawny fizycznie, miał duże doświadczania z windsurfingiem i foilem (windsurfingowym lub kitesurfingowym), zaliczy etap 1 oraz  pierwsze zajęcia będą trwały min. 3-5h. Taki przypadek jest dość skrajny i zdarza się niezwykle rzadko, ale jest oczywiście możliwy. Średnio do nauki lewitacji dochodzi na ok. 5-6 h zajęć.  Zwykle na pierwszych zajęciach nie udaje się lewitować z prostej przyczyny - instruktor musi przekazać bardzo dużą ilość wiedzy i techniki użytkowej dot. pływania na wingfoilu. Kursant musi przyswoić technikę swobodnego operowania wingiem, zasady bezpieczeństwa, poznać akwen, zaliczyć na wodzie 1 etap, następnie musi nauczyć się w teorii (na trenażerze) techniki wchodzenia w lewitację. To wszystko musi się odbywać zgodnie programem nauczania, krok po kroku, by cel lewitacji został osiągnięty jakościowo, by wynik osiągnięcia lewitacji był powtarzalny. I najważniejsze, by kursant opanował i przyswoił zasady bezpieczeństwa na takim poziomie, by w przyszłości mógł bezpiecznie sam wypożyczać sprzęt lub zakupić swój własny zestaw. Zapewniamy w naszej szkole osiągnięcie lewitacji odbywa się bardzo szybko, ale nie odbywa się nigdy z pominięciem kluczowych elementów, czy pominięciem przyswojenia przez kursanta zasad bezpieczeństwa.

Oczywiście, że nie. Możesz zupełnie nie mieć nic wspólnego z surf sportami, by zacząć naukę na wingsurfingu/wingfoilu. Możesz uprawiać zupełnie inne sporty lub nie uprawiać żadnego, a i tak możecie uczyć się pływania na wingfoilu. Jedyne wymagania to umiejętność pływania wpław i  kondycja na przeciętnym poziomie. Ten sport wbrew przekonaniom nie obciąża znacząco ramion, nie musisz ich specjalnie trenować, możesz o tym przeczytać na naszym blogu. Operowanie wingiem jest łatwe i bardzo intuicyjne. Oczywiście, wejście w lewitację wymaga trochę cierpliwości i umiejętności technicznych, ale w kilka godzin jest to zupełnie osiągalne i nie jest to bariera, na której można się zatrzymać. Wprost przeciwnie, jej pokonanie daje mnóstwo satysfakcji, a wszystko co dzieje się w lewitacji to doznania, które są znakomitą nagrodą za czas nauki. Osoby uprawiające wcześniej windsurfing, kitesurfing lub surfing będą miały tzw. "punkty bonusowe" :) i na pewno  z pewnymi elementami poradzą sobie szybciej. Ale jeśli surf sporty do tej pory nie miały miejsca w Twoim życiu, to wejście w ich świat od strony wingsurfingu to zdecydowanie znakomity pomysł!!!

Odpowiedź brzmi: zdecydowanie nie musisz mieć wcześniejszych doświadczeń z foilem, by rozpocząć naukę na wingfoilu. Popularyzacja pływania na foilu nie ma bardzo długiej historii, na windsurfingu, na kitesurfingu, na surfingu pływanie na foilu odbywa się dopiero od kilku sezonów i zwykle po foila sięgały osoby, które były bardzo doświadczone w danej surf dyscyplinie. Z wingfoilem jest trochę inaczej, gdyż od początku istotą tego sportu jest pływanie na foilu i tylko wtedy ma to największy sens. W procesie nauki poznasz jak działa foil, jak jest zbudowany,  jaką siłę generuje, jak nad nim panować, jak obchodzić się z nim bezpiecznie.

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi i zdecydowanie polecamy obydwa sposoby. Z naszych długoletnich doświadczeń wynika, że zwykle efekt szkolenia w grupie i indywidualnie przy identycznych nakładach finansowych jest bardzo podobny. Zwykle zajęcia w grupie są tańsze lub jest ich więcej, niż zajęć indywidualnych w opcji 1 na 1. Oczywiście są zajęcia, gdzie w grę wchodzi szkolenie tylko w opcji jeden instruktor, jeden kursant np. doskonalenie pojedynczego elementu, nauka dzieci, lekcje odświeżające... Polecamy zbadać swoje własne preferencje odpowiadając na poniższe pytania  (jeśli będziecie mieli dalej wątpliwości, spróbujcie najpierw jednej opcji, a potem drugiej lub napiszcie/zadzwońcie chętnie podpowiemy):W grupie:

 • Czy, dobrze czuję się z innymi osobami? Czy chcę poznać nowych ludzi na kursie, ich temperament, poczucie humoru itd.
 • Czy, potrafię się uczyć i wyciągać wnioski z uwag ogólnych jakie są kierowane do całej grupy?
 • Czy, potrzebuję motywacji, by rano wstać na zajęcia np. po 4 dniach intensywnej nauki? W grupie trudniej o wymówki, a nieobecność na zajęciach, powoduje, że trzeba potem nadrabiać materiał.
 • Czy, lubię oficjalną i nieoficjalną rywalizację w grupie. W grupie zawsze ktoś jest trochę lepszy, ktoś mniej sprawny i pytanie jak na to reagujesz? Oczywiście instruktor prowadzi grupę w taki sposób, by każdy osiągnął swój maksymalny progres.
 • Czy, potrafię uczyć się poprzez "podglądanie" innych? Często na trenażerze, na wodzie powtarzanie elementów przez kilka osób, sprawia, że ich przyswojenie poprzez obserwację jest bardzo szybkie.
 • Czy, potrzebuję przestrzeni, by móc samemu doskonalić poznane elementy? W zajęciach grupowych jest więcej czasu na samodzielne pływanie.
Indywidualnie:
 • Czy, chcę się nauczyć lub doskonalić dane elementy, które wymagają bardzo precyzyjnych uwag i bardzo indywidualnego podejścia?
 • Czy, chcę mieć bardzo intensywne zajęcia, czyli spędzić mniej czasu na wodzie, ale zrobić super szybki progres? Intensywność przyswajania informacji, musi nadążać z przekazywaniem ich przez instruktora. Oczywiście instruktor dostosowuje to bardzo indywidualnie i sprawdza, czy informacje są zapamiętywane i skutecznie przyswojone w praktyce.
 • Czy, potrzebuję skupienia na sobie, ciągłej bliskiej obecności instruktora i też poczucia bezpieczeństwa, wynikającego z faktu, że instruktor pływa zwykle kilka metrów obok.
 • Czy, potrzebuję porozmawiać z instruktorem na przeróżne tematy, te szkoleniowe i nie tylko :) ? Zdajemy sobie sprawę, że czasami instruktorzy to najlepsi psychologowie :).

Decydując się na studencki obóz wingfoilowy w FunSurf możesz skorzystać z oferty indywidualnie lub z "paczką" znajomych! Jeśli decydujesz się jechać sam/a – nie martw się. Na pewno nie będziesz cierpieć z powodu braku towarzystwa, na naszych obozach dbamy o to, by nikt nie narzekał na nudę i samotność :). Jeśli planujesz przyjechać z paczką znajomych – tym lepiej dla Was! Zarezerwujecie termin w pięć osób, każde z Was zaoszczędzi 20% ceny kursu. O szczegółach tej promocji możesz dowiedzieć się piszą maila na [email protected] lub dzwoniąc do naszego biura 814415415

Jak dojechać

Jak dojechać?

Sprawdzajcie wydarzenia na facebooku 🙂 dodajcie się do wyjazdu i zgadajcie się z innymi uczestnikami.

Zanim zaczniecie pływać, musicie do nas jakoś trafić 🙂 Z dojazdem do Władysławowa poradzicie sobie na pewno – wciąż docierają tu pociągi i autobusy. Stamtąd zapakujcie się najlepiej do PKS-u jadącego na Hel, a po około 5 minutach wyrzućcie swoje tobołki na piasek przy campingu Solar.

Ale to jeszcze nie koniec tej wspaniałej podróży – to nie tu! Czeka Was jeszcze mały spacerek na CAMPING POLARIS (5. camping za Władysławowem) – 100 metrów (kierunek Hel).

Jeśli dojedziecie pociągiem do samej miejscowości Chałupy i nie będziecie mieli ochoty na relaksujący, prawie 2 km spacer w prażącym słońcu, podejdźcie (ok.200 m) do naszej pierwszej bazy Chałupy, a na pewno ktoś podrzuci samochodem lub pontonem na Polaris.

BAZA FUNSURF KEMPING POLARIS

Cena

W CENIE KURSU:

 • instruktor
 • kompletny sprzęt wing foilowy (pełen zakres wielkości i rozmiarów): wing, deska, foil, leash
 • pianka
 • kask
 • kamizelka asekuracyjna

CENNIK STUDENT CAMP – OBÓZ WINGFOILOWY

ZGARNIJ 10% RABATU ZA REZERWACJĘ ONLINE!
UŻYJ KODU: ONLINE10

JEŻELI MASZ DODATKOWE PYTANIA ŚMIAŁO DZWOŃ LUB WYŚLIJ MAILA.
REZERWACJĘ MOŻESZ ZROBIĆ RÓWNIEŻ
TELEFONICZNIE: (+48 81) 441 54 15 LUB MAILOWO: [email protected]

Uwaga: po wybraniu terminu kursu, pojawią się dostępne formy zakwaterowania dla tego terminu.

Nazwa Terminy Cena
WINGFOILOWY STUDENT CAMP SURF & SUN - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)24.06 - 30.06.20241590 zł
WINGFOILOWY STUDENT CAMP I WANT TO FLY I - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)01.07 - 07.07.20241790 zł
WINGFOILOWY STUDENT CAMP HAPPY SURF - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)08.07 - 14.07.2024WYPRZEDANE!1790 zł
WINGFOILOWY STUDENT CAMP SUMMER WEEK - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)15.07 - 21.07.20241790 zł
WINGFOILOWY STUDENT CAMP CHILL & FUN - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)22.07 - 28.07.20241790 zł
WINGFOILOWY STUDENT CAMP SUMMER ADVENTURE - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)29.07 - 04.08.20241790 zł
WINGFOILOWY STUDENT CAMP I LOVE SUN & SURF - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)05.08 - 11.08.20241790 zł
WINGFOILOWY STUDENT CAMP GO WINGFOIL - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)12.08 - 18.08.20241790 zł
WINGFOILOWY STUDENT CAMP SUMMER SUNSETS - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)19.08 - 25.08.20241790 zł
WINGFOILOWY STUDENT CAMP FUN & WING & SURF & SMILE - REPEAT - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)26.08 - 01.09.20241790 zł
WINGFOILOWY STUDENT CAMP - I WANT TO FLY II (UWAGA: ten termin to tylko 6 dni) - SZKOLENIE WINGFOILOWE 7 DNI (14h)02.09 - 07.09.20241530 zł

ZOBACZ, CO CIĘ CZEKA!

Partnerzy FunSurf

 • LOGO HAPPY SOCKS FUNSURF
 • LOGO JUNGMOB FUNSURF
 • LOGO VANS FUNSURF

Opinie o naszej szkole

Promocje