Baza Polaris

SZKOŁA I WYPOŻYCZALNIA WINGFOILA, WINGA, WINDSURFINGU, KITESURFINGU, SURFINGU – FUNSURF CAMPING POLARIS W CHAŁUPACH (PÓŁWYSEP HELSKI).
BAZA LETNIA NR 2

Kontakt – recepcja szkoły:

Bosman Łukasz, bosmanka Julka, bosmanka Kasia – tel.: +48 600 434 860 (szkoła jest czynna 7 dni w tygodniu, w godz. 9-20). Czekamy na Ciebie od weekendu „Boże Ciało” do połowy IX.
E-mail: [email protected]
Dzwońcie lub piszcie, jeśli chcecie zarezerwować/odwołać lekcje w grafiku. 

Rezerwacje kursów i obozów:

Biuro Lublin – Anita tel.: +48 814 415 415 (biuro jest czynne pn-pt, w godz. 9-16)
E-mail: [email protected]
Dzwońcie lub piszcie, jeśli chcecie zarezerwować kurs/obóz lub dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.

Namierz nas – jak dojechać:

FunSurf szkoła i wypożyczalnia wingfoila, windsurfingu, kitesurfingu, surfingu Camping Polaris Chałupy 4a (5 camping na półwyspie helskim, licząc od Władysławowa w kierunku Helu), GPS szerokość 54° 45.992′ N GPS długość 18° 29.037′ E

Klikając w mapę poniżej, przejdziesz do map Google, gdzie włączy się trasa dojazdu do naszej szkoły w Chałupach na campingu Polaris:

BAZA FUNSURF KEMPING POLARIS

Kontakt – camping Polaris:

Recepcja campingu tel.: +48 58 674 11 86 
Dzwońcie, jeśli interesuje Was cennik campingu, chcecie sprawdzić dostępność miejsc pod namioty, przyczepy i nie interesują Was kursy, lekcje, obozy w FunSurf.

Parking:

Nasza szkoła znajduje się we wschodniej części campingu Polaris (miasteczko turystyczne). Wjeżdżając samochodem główną bramą kierujcie się w lewo, a następnie w prawo do zatoki – zobaczycie duże pomarańczowe flagi FunSurf – to tam na Was czekamy. Parking na Campingu Polaris jest zupełnie niezależny od naszej szkoły i funkcjonuje w ramach campingu. Aby z niego skorzystać, należy na bramie campingu uiścić opłatę. Tutaj znajdziecie cennik parkingu i innych usług na Campingu Polaris.