Baza Chałupy

SZKOŁA I WYPOŻYCZALNIA WING FOILA, WINGA, WINDSURFINGU, KITESURFINGU, SURFINGU – FUNSURF PRZY MOLO W CHAŁUPACH (PÓŁWYSEP HELSKI)
BAZA LETNIA NR 1

Kontakt – recepcja szkoły:

Bosmanka Ania, bosmanka Zoja, bosman Daniel – tel.: +48 600 434 810
(szkoła jest czynna 7 dni w tygodniu, w godz. 9-20). Czekamy na Ciebie od 1.V do połowy IX.
E-mail: [email protected]
Dzwońcie lub piszcie jeśli chcecie zarezerwować/odwołać lekcje w grafiku.

Rezerwacje kursów i obozów:

Biuro Lublin – Anita tel.: +48 814 415 415 (biuro jest czynne przez cały rok, pn-pt, w godz. 9-16)
E-mail: [email protected]
Dzwońcie lub piszcie, jeśli chcecie zarezerwować kurs/obóz lub dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.

Namierz nas – jak dojechać:

FunSurf szkoła i wypożyczalnia wingfoila, windsurfingu, kitesurfingu, surfingu Chałupy, ul. Kaperska 4 (przy molo w Chałupach), GPS szerokość 54° 45.598′ N GPS długość 18° 30.287′ E
Kliknij w mapę poniżej, a przejdziesz do map Google, gdzie włączy się trasa dojazdu do naszej szkoły w Chałupach (przy molo):

BAZA KITESURFINGU FUNSURF CHALUPY

Parking:

Polecamy parking przy Willi Cztery Brzozy, na przeciwko Hotelu Meridian. Jest tutaj dość dużo miejsca i ok. 30 miejsc parkingowych. Do naszej szkoły z tego parkingu jest ok. 150m (przechodzicie przez ulicę, przy sklepie SurfShop.pl i zmierzacie w kierunku molo). W sezonie, w słoneczny i wietrzny dzień, zdarza się, że niestety tych miejsc parkingowych w tym miejscu, zdecydowanie brakuje. W taki dzień polecamy przyjechać do godz. 10:00 (nawet jeśli lekcje macie na późniejszą godzinę), by mieć pewność, że uda się zaparkować. Nie co dalej od naszej szkoły, znajduje się drugi duży parking przy campingu Chałupy 6, stamtąd do naszej bazy jest ok. 300 m. Jeśli zostawicie tam swój samochód, by do nas dotrzeć idziecie w kierunku Helu i zaraz jak kończy się kemping Chałupy 6, skręcacie w prawo, gdzie znajduje się tzw. mini lasek. Nim idziecie ok. 50 m do zatoki, następnie patrzycie w lewo – zobaczycie molo i nasze pomarańczowe flagi – to tam na Was czekamy 🙂 !
Można również parkować w Chałupach na ul. Sztormowej, na ul. Bosmańskiej i na parkingu przy porcie, ale tam w sezonie trzeba mieć trochę szczęścia, by znaleźć wolne miejsce. Oczywiście jest to możliwe, tylko czasami trzeba wykazać się cierpliwością.
Jeśli jesteście zakwaterowani we Władysławowie, w Kuźnicy, Jastarni, na Helu…  polecamy dojazd do naszej szkoły pociągiem, wtedy unikacie sezonowych „korków”. Stacja PKP znajduje się ok. 150 m. od naszej szkoły, przechodzicie przez ulicę i kierujecie się do zatoki, a dokładniej do molo w Chałupach, tam zobaczycie nasze pomarańczowe flagi i naszą szkołę.
Jeśli mieszkacie we Władysławowie, Kuźnicy, Jastarni super rozwiązaniem są rowery, hulajnogi, longboardy… – będziecie mogli je bezpiecznie zostawić w naszej szkole, podobnie jak plecak, ubrania, telefon itd. do Waszej dyspozycji są zamykane szafki na kluczyk.