SURF PRACA

Surf praca – dołącz do naszego FunSurf team’u!!! Poszukujemy instruktorów wingfoila – szukamy najlepszych!
Nie jesteś jeszcze instruktorem wingfoila – nie ma problemu. Przed sezonem i w trakcie sezonu 2022 będziemy organizowali taki kurs w naszej szkole – serdecznie zapraszamy! Po tym kursie chętnie zatrudnimy Cię w naszej szkole wingfoila!

Szkoła FUNSURF – to ponad 25 lat doświadczenia i pasji, zarówno w szkoleniu, jak i samodoskonaleniu. U nas będziesz pływał/a i szkolił/a na najnowszy sprzęcie. Sprzętu do wingfoila w naszej bazie będzie naprawdę dużo, dodatkowo będzie też sprzęt testowy! W naszej szkole mamy autorskie programy rozwojowe dla młodych instruktorów, zdecydowanie dbamy o jakość szkolenia. Jeśli nie masz dużo doświadczenia, zajmą się Tobą nasi opiekunowie stażów dla młodych instruktorów – oczywiście na zasadach konsultacji, a nie przekazywania jedynej słusznej prawdy 🙂 . Zapewniamy najlepsze warunki płacowe na półwyspie – zadzwoń i przekonaj się!

GDZIE?

Przy molo w Chałupach / Chałupy – kemping Polaris / Wyjazdy zagraniczne

CO NAS WYRÓŻNIA

Oprócz historii i ponad 25-letniego doświadczenia, to co nas wyróżnia to przede wszystkim – PASJA, ZAANGAŻOWANIE, POZYTYWNA ENERGIA, NAJLEPSZY SPRZĘT, BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY I SUPER KLIMAT W BAZIE. W naszym wingfoil’owym team’ie jest miejsce dla doświadczonych, jak i dla zupełnie początkujących instruktorów wingfoila, którzy chcą pod okiem najlepszych doskonalić swoje umiejętności i zyskiwać cenne wskazówki.  

CO PROPONUJEMY?

– wysokie stawki za godzinę
– noclegi w przyczepie (1 lub 2 osobowej)
– zakwaterowanie tuż przy spocie gdzie uczysz (50 m od zatoki – można rzec, że to pierwsza linia przyczep na półwyspie).
– możliwość pływania i doskonalenia na szkółkowym sprzęcie – za free!
– bezpłatne zdobywanie dodatkowych umiejętności z inny surf sportów min. surfingu, kitesurfingu, windsurfingu.
– wyjazdy na szkolenia za granicę z naszymi grupami
– pracę w zgranym teamie, który kocha freestyle

Czekamy na Twoje Info o sobie lub cv ze zdjęciem – wyślij je na  [email protected] lub śmiało dzwoń z pytaniami bezpośrednio do Daniela – tel.: 505109449 lub Kamila tel.: 516106970